درباره موسسه هنرهای تصویری سوره

یا حفیظ و یا امین

موسسه هنرهای تصویری سوره حوزه هنری یکی از پیشگامان تولید و توزیع محصولات رسانه خانگی در کشور بوده و با بیش از سه دهه فعالیت در این زمینه یکی از موسسات شناخته شده به شمار می رود.علاوه بر تجارب گذشته ، توانمندی ها وامکانات قابل توجه در بخش های مختلف از جمله تولید فیلم های تلویزیونی ، ضبط و تدوین فیلم ها ، دوبله و داشتن واحدسیار تلویزیونی و ... این موسسه را از سایر موسسات رسانه خانگی متمایز کرده است

موسسه هنرهای تصویری سوره از بدو تاسیس حوزه هنری کار و فعالیت خود را آغاز نموده است. تلاش و تجربیات ارزشمندی از حرکت های تولیدی در ساختار رسانه کشور آغاز شد و در غالب ساختار ویدئو رسانه کشور تداوم یافت و امروز شاهد پشتوانه عظیم تولیدی و فرهنگی حوزه هنری می باشیم.این جریان تاثیر گذار جهت تکمیل اهداف والای حوزه هنری یعنی در راستای جهت دهی مناسب کیفیت بالاو تبلیغ فرهنگ و هنر شایسته اسلامی و ایرانی ، که شعار ما می باشد تلاش های بسیاری داشته است. در همین راستا، برای توسعه ظرفیت های سینمایی کشور در نخستین گام اقدام به توزیع فیلم های سینمایی در قالب VHS نمود که در آن زمان به خودی خود یک حرکت تاثیر گذار فرهنگی بود و امروز شاهد ارائه و توزیع فیلم های سینمایی ایرانی ، خارجی ، بسته های فرهنگی – مناسبتی در قالب CD و DVD و BLURAY توسط این موسسه هستیم.

موسسه هنرهای تصویری سوره در زمینه شبکه نمایش خانگی فعالیت می کند و می کوشد شاخص های کیفیت نمایش آثار سینمایی و پخش در شبکه نمایش خانگی را ارتقا داده تا از این مسیر به توسعه مخاطبان و رضایتمندی آنان نایل شود.

هم چنین اسلوگان این موسسه اینگونه طراحی می شود : " ما بر این باوریم که در برابر کیفیت بالای محصولات و تبلیغ فرهنگ و هنر شایسته اسلامی و ایرانی مسئولیم "

بنابراین این موسسه در زمینه های زیر فعالیت می کند :

  • 1. برنامه سازی برای سازمان ها ، ادارات ، مراکز فرهنگی و هنری و ...
  • 2. فراهم ساختن محصولات فرهنگی و هنری برای خانواده ها و عموم جامعه
  • 3. فراهم ساختن بستر تبلیغاتی مناسب برای شرکتها و سازمانها در محصولات توزیع شده شبکه نمایش خانگی
  • 4. واحد سیار تلویزیونی موسسه هنرهای تصویری سوره
  • 5. مدیریت محتوای بسترهای نمایشی VOD و IPTV
  • 6. تولید تله فیلم و سریال های ویژه شبکه نمایش خانگی